O nas

Biuro Nieruchomości Fiter tworzą Katarzyna i Maciej Fiter.

Katarzyna – pośrednik od 2010 roku. Decyzję o pracy w pośrednictwie podjęłam w trakcie studiów na kierunku Deweloperstwo i zarządzanie nieruchomościami.

Maciej – wdrażam na rynku bocheńskim i brzeskim nową, lepszą jakość pośrednictwa – opartą na pozytywnej współpracy pośrednika z właścicielem nieruchomości oraz na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży.

Głównie zajmujemy się sprzedażą domów, mieszkań i działek w powiecie bocheńskim, brzeskim i okolicach. Sprzedawaliśmy także w Krakowie, Limanowej czy pod Nowym Sączem! W naszym doświadczeniu zawodowym są setki udanych transakcji. Kochamy swoją pracę oraz poznawanie nowych ludzi.

Zadowoleni klienci często do nas wracają i polecają swoim znajomym.

Jak sami Klienci o nas piszą: ,,chętni do współdziałania, konkretni w swojej pracy, służą radą, profesjonalni i solidni...''

Zresztą, poczytaj tu:
 


Ewelina Fedczak absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego o specjalności "Gospodarowanie Nieruchomościami".

Początkowo swoją pracę zawodową rozwijała w administracji, jednak to praca w branży nieruchomości przynosi Jej najwięcej satysfakcji. Lubi pracować z ludźmi i nawiązywać nowe relacje biznesowe oraz prywatne. Priorytetem w pracy jest dla Niej przede wszystkim zrozumienie potrzeb i rozwiązanie problemów Klientów. Widzi potrzebę ciągłego rozwijania się i doskonalenia swoich umiejętności. Prywatnie uwielbia podróże, literaturę z zakresu rozwoju osobistego oraz odpoczynek przy yerba mate.

Nieruchomości to dla Niej nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja!

Magdalena Hepner-Widło licencjonowany pośrednik nieustannie poszerzający swoją wiedzę.

W każdej nieruchomości potrafi dostrzec potencjał.  Mocno angażuje się w każdy projekt. Stawia na pierwszym miejscu na kontakt z klientem oparty na wzajemnym zaufaniu. Prywatnie miłośniczka jogi, dobrej książki i podróży.
Wyróżnia ją nie tylko duże doświadczenie w branży, ale i empatyczne podejście do każdego klienta. Ma za sobą wiele udanych (niejednokrotnie ciężkich i skomplikowanych) transakcji.

Nie ma dla niej barier do pokonania. Jedno jest pewne - kobieta do zadań specjalnych!