Geodezja, Projekty

ZAJMIEMY SIĘ KOMPLEKSOWĄ TWOJĄ NIERUCHOMOŚCIĄ

Wiemy jak cenny jest teraz czas i jak ważna jest praca z kimś z polecenia, kimś kto solidnie zajmie się powierzoną sprawą. Dlatego też od lat współpracujemy z zaufanymi:

    - geodetą inż. Dominikiem Czochem

Ustali granice, wykona projekt podziału czy podzieli nieruchomość. Zajmie się wytyczeniem budynku, inwentaryzacją powykonawczą zrealizowanych budynków i przyłączy. Przygotuje mapę do celów projektowych. Zawsze - konkretnie i solidnie.

    - projektantem i kierownikiem budowy mgr inż. Łukaszem Matlęgą

Poprowadzi Cię przez cały proces inwestycji od wyboru idealnego projektu i uzyskania pozwolenia na budowę, poprzez właściwą realizację i nadzór budowy aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy uniknąć błędów, ograniczymy niepotrzebne koszty, a cały proces będzie przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Ponadto wykona kosztorys, ekspertyzę itp. - jednym słowem wszystko co z inżynierią budownictwa związane.

    - projektantem mgr inż. Michałem Miąsko


Z branżą projektową jest związany od 2008 r, a od 2014 r tworzy firmę ARCH ESTATE. Z powodzeniem wykonuje projekty budowlane na lokalnym rynku - głównie w powiecie bocheńskim, wielickim i brzeskim. Za nim setki udanych realizacji i zadowolonych klientów. Podejmuje się trudnych tematów i nie boi się skomplikowanych działek na których ma stanąć przyszła inwestycja. Udaje mu się to dzięki wykorzystaniu wiedzy technicznej w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi projektowych.